3d Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Uyeols10
3d Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

3d Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim )

YazarMesaj
Assassins Creed
Admin
Admin
Assassins Creed

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 246
Rep Puanı Rep Puanı : 510350
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 15/03/10

3d Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Empty
MesajKonu: 3d Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim )   3d Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 6:37 am

3d Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) 2w57zep
Oyunu ilk çalıştırdığımızda simulasyon ayarlarını yüklüyor bu biraz sürüyor bu bittikten sonra oyun açılıyor bir pencere içinde bize seçenekler sunuyor ilk olarak ehliyet tipini seçebilirsiniz.Ehliyet Tipi bildiğiniz gibi arabalara göre değişiyor mesela (B) tipi normal 4 tekerlekli araçlar için verilir diğer ehliyet tipleri ise uzun araç,iş makinası,yolcu taşımacılığı,2 tekerleklliler gibi değişir bu ayarı seçtikten sonra seviye ayarı yapabiliyorsunuzu normalde 1 lvl'den başlıyorsunuz isterseniz kendiniz yükseltebilirsiniz.Oyunu uynama ile ilgili ayarlarda sunuyor size mesela direksiyon sistemi yada başka tür cihazları destekliyor ama ben dieksiyonu şiddetle tavsiye ederim çok güzel oluyor adapte oluyorsunuz oyuna bu anlattığım ayarları isterseniz hiç yapmadan oyuna başlayabilirisinz böyle başlarsanız tabiki araba sürersiniz.bu ayarları yaptıktan sonra start 'a basmanız yeterli.

Oyun başladıktan sonra gerçek hayattaki gibi herşey yine normal kurallardan oluşuyor.kuralları çiğnerseniz sizi hemen uyarıyor ve puan alamıyorsunuz oyunda bir puan sistemi bulunuyor sizin sürüşünüze göre puan veriliyor kırmızı ışıkta durcaksınız çizgiyi geçtiğiniz anda puan gider sinyal vermeniz şart , trafik tabelalarına uymanız gerekiyor mesela sollama yasağı olan yerde sollamam yaparsanız puanınız gidiyor yani anlıyacağınız gerçek hayatta ne varsa o ama gerçek hayatta yapay zeka diye bişey yok etraf zekası gelişmemişlerle dol yani gerçek hayatta trafik şakaya gelmez oyunda ise istedğiniz kadar çarpın nasihat gibi oldu ama neyse...

Sistem Gereksinimleri:

150 MB HardDisk Boşluğu
64 MB ram
300 MHZ işlemci

Dosya Boyutu: 90.65 Mb

DOWNLOAD ( İNDİRME ) LİNKİ

http://hotfile.com/dl/25753049/32dbc44/3D-Driving-School.rar.html

RAR ŞİFRESİ YOKTUR.

NOT: OYUN KURULURKEN İSTENEN ŞİFRE "Clutch
http://sanal.forumotions.net

3d Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim )
1 sayfadaki 1 sayfası