Ekin Çemberleri=> Uyeols10
Ekin Çemberleri=> Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ekin Çemberleri=>

YazarMesaj
ayboos
Üye
Üye
ayboos

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 31
Rep Puanı Rep Puanı : 519400
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 19/03/10

Ekin Çemberleri=> Empty
MesajKonu: Ekin Çemberleri=>   Ekin Çemberleri=> Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 9:24 am

Bununla ilgili birkaç video izlemiştim.Yazacağım her şey aklımdandır!!!ALINTI DEĞİLDİR!!!

1998'li yıllarda insanlar ekin çemberleri yapıyorlardı.İlk önce basit olan bu ekin çemberleri daha sonra karışıklaşmaya başladı.Kimi insan bunları uzaylıların yaptığını düşünmektedir.
Ekin Çemberleri=> Ekin_cemberi_06
Ekin çemberlerini yapan insanların bir kısmı zevk için, bir kısmı sanat için yapıyorlar.Peki ya o kadar karışık ekin çemberlerini birkaç saat içinde nasıl yapıyorlar?
National Geographic bunu araştırdı.Seçtikleri bir tarlaya ilk ekin çemberlerini yapmayı başlayanları getirdiler.Onlara zor bir şekil verdiler hemde çok zor.Bitirmeleri için 5 saat verdiler.Ve onlar 4.30 saatte bitirdiler.Aslında bu olay birçok ekine zarar verdiğinden yasadısı idi.Bunun yüzünden birkaç insan birkaç kez hapse girdiler ve inananlar(uzaylıların yaptığına inananlar) tarafından taşlandılar.
Uzaylıların yaptığının bir kanıtı vardı.Oda 1999(sanırım 1999 idi) yılında çekilen bir video kaydı.Ekin Çemberleri=> 17%2520resim17
Bu kayıtta önce 2-3 tane ışık veren daireler geliyorlar sonra ekinler oluşuyor ve daireler yok oluyordu.Fakat bu makinenin bir arızası da olabilirdi.Fakat değildi.Değildi çünkü aynı anda bir traktörde oradan geçiyordu.Aynı olaya o adamda tanıklık etmişti.Evet.Fakat bunu bir araştırma ile hem bizzat ben hemde National Geographic kanıtladı.Elinize bir poşet alın ve tarlada dolaştırın.Alın size çember.Bir polen bile çember yaratıyordu.

Şimdi soruyu soruyorum size!
IT'S REAL?

Ekin Çemberleri=>
1 sayfadaki 1 sayfası